Новини

«Седнівська осінь» відбудеться вже за тиждень!

Останньої суботи вересня – наступної, 30 числа, у селищі Седнів відбудеться вже традиційне Всеукраїнське літературно-мистецьке свято «Седнівська осінь».

Вкотре славетне козацьке містечко з чудовими краєвидами та пам’ятками запрошує гостей ознайомитись з виставковими комплексами територіальних громад району, виробами майстрів народної творчості, насолодитись виступами художніх колективів сільських громад та гостей свята. А представники виїзної торгівлі запропонують скуштувати різноманітні страви з українським колоритом.

Відвідувачів свята о 10:00 радо зустрічатимуть представники виставкових комплексів із запрошенням відвідати виставку та взяти участь у святковій лотереї.

О 10:30 заплановане відкриття пам’ятника українському лірнику біля славетної козацької Георгіївської церкви, у якій вперше заспіває хор імені Бортнянського.

Далі відбудеться покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка у Садибі Лизогубів та урочисте відкриття свята. Учасники дійства зможуть ознайомитися із полотнами художників, які надихалися седнівськими краєвидами у своїй творчості.

Під час свята у Садибі Лизогубів працюватимуть виставкові зали та Музей енергетики на Чернігівщині, який розташований на території Седнівської ГЕС.

Організаційний комітет: Питанням «реєстрації» представників торгівлі займається особисто заступник голови районної ради – 050-465-06-10, щодо всіх інших питань звертайтеся до Сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Чернігівської РДА.


Джерело: Чернігівська РДА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Анонси, Седнівська,

Альтанка Глібова у Седневі сповзає в урвище. Рятувати взялися чиновники

У Чернігівській ОДА кажуть, що рятуватимуть альтанку Глібова у Седневі (Чернігівський район). Через зсув ґрунту пам’ятці архітектури національного значення на території садиби Лизогубів у Седневі загрожує руйнування.

Як Седнівська ОТГ пробує об’єднатись втретє

Як відомо, наприкінці минулого року Седнівська селища рада започаткувала процес створення ОТГ. Це вже третя спроба. Цього разу громада хоче об’єднатись із населеними пунктами Чернігівського та Городнянсього районів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: