Новини

Як ОТГ подають проекти на кошти субвенції: Чернігівщина п’ята. Знизу

Станом на 3 серпня комісія при Мінрегіоні розглянула загалом 640 інфраструктурних проектів об’єднаних територіальних громад (ОТГ), які будуть реалізовані за кошти державної субвенції.

З 366 ОТГ, які цього року отримують інфраструктурну субвенцію, проекти подали поки 125.

Комісія схвалила 553 з поданих ОТГ проектів на загальну суму близько 450 млн грн.

Про це повідомив Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода, за результатами третього в цьому році засідання комісії з розгляду поданих об’єднаними громадами інфраструктурних проектів, які можуть реалізовуватися за кошти субвенції з державного бюджету.

«Минулий рік показав, що об’єднані громади можуть мобілізуватися і використати кошти субвенції досить швидко і, в цілому, ефективно. Але це не означає, що цього року ОТГ можуть не поспішати з подачею проектів. Умови надання субвенції не змінилися, тому зволікання неприпустиме. Кошти, які держава запланувала на розвиток інфраструктури ОТГ, на швидкі позитивні зміни в громадах, мають бути належним чином використані, а не повертатися до держбюджету. Звертаюсь до керівництва ОТГ: якщо потрібна допомога у розробці проектів — не мовчіть. Фахівці Міністерства, спеціалісти регіональних центрів розвитку місцевого самоврядування готові надати вам підтримку і прискорити процес підготовки проектів. Крім того, ви вже маєте минулорічний досвід і кращі практики ваших колег, користуйтеся ними», — закликав В’ячеслав Негода.

За даними Мінрегіону, найбільш активними є об’єднані громади Закарпатської області – там вже подали проектів на 100 % суми субвенції. Майже розподілили кошти субвенції ОТГ Донецької (залишок 11 %) та Івано-Франківської (залишок 17 %) областей.

У аутсайдерах чотири області: Житомирська, Київська, Миколаївська та Харківська. Від ОТГ цих областей проектів до Мінрегіону поки взагалі не надходило.

Як повідомлялося, держава надає підтримку об’єднаним територіальним громадам, зокрема у питаннях відновлення та розбудови інфраструктури їх територій. Для цього у Державному бюджеті на 2017 рік передбачено 1,5 млрд грн. Ці кошти спрямують на розвиток інфраструктури 366 об’єднаних громад, створених у 2015-2016 роках.

Питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад врегульовано постановою Кабінету Міністрів України № 200 від 16 березня 2016 року.

Стан подання об’єднаними громадами проектів до фінансування за рахунок субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури


Джерело: Мінрегіон

Останні новини за категоріям(и): Влада,

Магазин автозапчастей Atl.ua рассказал об ассортименте тормозных колодок

Тормозные колодки — та самая деталь авто, которая отвечает за быстрое и безопасное торможение. От качества выбранных тормозных элементов зависит не только комфорт при остановке авто, но и безопасность водителя и всех пассажиров. Выбрать качественные тормозные колодки можно в интернет-магазине…

Пін Ап: величезна кількість переваг для нових та лояльних гравців

В 2020 році шанувальники азартних ігор з України отримали хорошу новину — в нашій країні гральний бізнес став легальним. Офіційно працювати дозволили і звичайним ігровим закладам, і онлайн казино. До останніх належить відомий багатьом гебмлерам клуб Пін Ап. Цей ігровий…

Чернігів досі без пасажирських перевезень: в чому проблема

В Чернігові досі не працює громадський транспорт. Багато чернігівців поки вимушені ходити пішки, їздити на велосипедах та ловити попутні машини. Дехто бачить користь для здоров’я від піших та велосипедних подорожей. А от найтяжче людям похилого віку – великі відстані до…

Чернігівські громади отримали компенсацію різниці в тарифах

Меморандумом, укладеним між Урядом, НАК «Нафтогаз України», Офісом Президента України та Асоціацією міст України, визначено, що однією з головних умов безперебійного проходження опалювального сезону 2021-2022 років є забезпечення відшкодування підприємствам теплопостачання заборгованості з різниці в тарифах. «Уряд виконує Меморандум щодо…

Чому на Чернігівщині йдуть до громадських рад та чи мають вони реальний вплив

Як працює громадськість під час жорстких карантинних обмежень? Як забезпечується комунікація громадськості, ЗМІ та влади? Як громадськість сприймає новації законодавства, які регулюють діяльності Громадських рад? Про це та багато іншого представники інститутів громадянського суспільства та журналісти говорили 27 серпня на…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: