Новини

Володимир Поліщук: Клочків і Седнів – єдина громада

Як відомо, 7 липня жителі села Клочків (Черниська сільська рада Чернігівського району) у ході проведення громадських слухань прийняли рішення щодо входження до Седнівської об’єднаної територіальної громади.

Заступник голови Чернігівської районної ради Володимир Поліщук говорить про історичну  та, перш за все територіальну, близкість Клочкова та Седнева. Місцеві діти ходять туди до школи, жителі Клочкова обслуговуються у Седнівській амбулаторії. А відстань між селами заледве складає 300 метрів. Володимир Поліщук впевнений, що після створення єдиної громади ця дорога буде відремонтована та надійно зв’яже села однієї громади

Детальніше у відео:


Джерело: ОТГ.cn.ua

Останні новини за категоріям(и): Седнівська,

Альтанка Глібова у Седневі сповзає в урвище. Рятувати взялися чиновники

У Чернігівській ОДА кажуть, що рятуватимуть альтанку Глібова у Седневі (Чернігівський район). Через зсув ґрунту пам’ятці архітектури національного значення на території садиби Лизогубів у Седневі загрожує руйнування. Також до теми:

Як Седнівська ОТГ пробує об’єднатись втретє

Як відомо, наприкінці минулого року Седнівська селища рада започаткувала процес створення ОТГ. Це вже третя спроба. Цього разу громада хоче об’єднатись із населеними пунктами Чернігівського та Городнянсього районів. Також до теми:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: