Новини

Для митців — історична подія, для Седнева — ще й чергова «родзинка»

Учора, 29 травня, у Седневі відкрили іще один пам’ятник, розширивши тим самим перелік туристичних принад селища.

«У седнівському будинку творчості працювали сотні українських художників. Пейжазі цього краю можна знайти у приватних колекціях по всьому світу. Не дивно, що уже вкотре майстри пензля обирають цю місцину, аби обговорити свої подальші творчі плани», — каже Седнівський селищний голова Михайло Шевчик.

Цьогоріч з’їзд Національної спілки художників України на Чернігівщині розпочався з довгоочікуваної приємності — відкриття пам’ятника видатному живописцю Миколі Глущенку.

 

Довідково: Микола Глущенко — Видатний український живописець, народний художник СРСР, лауреат Державної премії Української РСР імені Т.Г. Шевченка М.П. Глущенко перед Другою світовою війною півтора десятка років прожив у Берліні й Парижі, уміло поєднуючи амплуа художника й розвідника.

«Відкриття скульптури — ще одна «цікавинка» для туристів. Для Седнева це надзвичайно важливо. Адже громада має намір стати центром ОТГ і саме туризм може непогано наповнювати місцеву скарбницю», — зазначає селищний голова.

Привітати місцевих жителів та митців з усіх куточків України приїхали і перший заступник голови Чернігівської обласної ради Валентин Мельничук та заступник голови — керівник апарату ОДА Наталія Романова.

«Нам є чим пишатися, нам є що показувати», — акцентував Валентин Мельничук.

У майже родинному творчому колі художники згадували особливості творчості Миколи Глущенка, а ті, хто мав нагоду особистого знайомства з митцем, ділилися враженнями від спілкування з такою непересічною особистістю.

Не оминули увагою майстри пензля і юних талантів. Діти представили для професійного ока чимало своїх полотен.


Джерело: ОТГ.cn.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Позиція, Седнівська,

Альтанка Глібова у Седневі сповзає в урвище. Рятувати взялися чиновники

У Чернігівській ОДА кажуть, що рятуватимуть альтанку Глібова у Седневі (Чернігівський район). Через зсув ґрунту пам’ятці архітектури національного значення на території садиби Лизогубів у Седневі загрожує руйнування. Також до теми:

Як Седнівська ОТГ пробує об’єднатись втретє

Як відомо, наприкінці минулого року Седнівська селища рада започаткувала процес створення ОТГ. Це вже третя спроба. Цього разу громада хоче об’єднатись із населеними пунктами Чернігівського та Городнянсього районів. Також до теми:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: